8 דרכים להתמיד בכושר

אז נרשמתם למסגרת הכושר המבוקשת, כל הכבוד! הצעד הראשון (והקשה) כבר מאחוריכם.
עכשיו מה שנשאר זה לדאוג שנתמיד לאורך זמן, גם ברגעי משבר (ויהיו כאלה) ונשמור על חיים בריאים ומהנים.
ריכזתי לכם כאן את הדרכים הטובות ביותר שיעזרו לכם לדאוג שזה יקרה. ממש לגזור ולשמור. ממליץ שיהיה במקום בולט מול העיניים ובעיקר קרוב ללב.

1) תזכרו למה התחלתם!
כשאתם באמצע אימון, במיוחד אם הוא אינטנסיבי, לעיתים יכול להיות ממש קשה. פתאום הסט הבא או הסקווט הנוסף נראים בלתי אפשריים. אל תתנו לזה לעצור אתכם! תזכרו למה אתם עושים את זה מלכתחילה – ההבטחה שנתתם לעצמכם בתחילת השנה, התשוקה להיות בריאים יותר מאי פעם, להוריד במשקל ולהשיג את הגוף שתמיד חלמתם. לא משנה מה הסיבה, שהיא תמיד תנחה אתכם ותהייה איתכם בכל רגע, במיוחד במהלך האימון.

2) לחשוב חיובי!
רק כמה שבועות לפני שחשבתם על לוותר, הייתם עוד בטוחים שאתם הולכים לכבוש את העולם. פשוט הייתם בגישה ובצורת מחשבה שהכל קטן עליכם. מה השתנה עכשיו?! תזכירו לכם כל הזמן שאתם יכולים לעשות את זה! ואז קחו את המילים פנימה, אל הלב, ורוצו לעשות אימון.

3) זה רק מכשול קטן בדרך….
כמו הכל בחיים, התשוקה להתאמן מגיעה בגלים. אתמול, לא היה שום דבר שרציתם יותר מאשר האימון עם המאמן האהוב עליכם. היום זה הדבר האחרון שהייתם רוצים לעשות אם הייתה לכם ברירה. אז אל תתנו לעצמכם ברירה! בגלל שלמרות שזה מאוד קשה היום, ברגע שתמשיכו עם מסגרת האימונים, מחר יכול להיות היום שבו תתאהבו מחדש בכושר!

4) הפעל מוזיקה!
אם אתם מרגישים חוסר באנרגיה, או במצב רוח ירוד, אין כמו לשים מוזיקה בווליום כיפי בזמן שאתם מתאמנים. אצלנו בבוטקאמפ למשל, המוזיקה היא חלק מהעניין בכל אימון. מחקרים הוכיחו שזה יכול לשפר את ההישגים והתפוקה של המתאמנים. שווה!

5) להסתכל על הבחורות….
או על הבחורים. מי שנותן לכם מוטיבציה להיראות ולהרגיש טוב יותר. תחשבו עליהם כשאתם שוקלים לוותר על האימונים. נשואים או בזוגיות? אין כמו להשקיע באימון למען מי שהכי יקר לכם בעולם.

6) אכלו נכון!
תמיד אני אומר שכושר ותזונה הולכים יד ביד. הכל חלק מהפסיפס שמרכיב את החיים הבריאים שלנו, וזה שווה הכל! כאשר אנחנו אוכלים בצורה בריאה, יש לנו יותר מוטיבציה ורצון להתאמן, וגם להיפך! מה גם שהתזונה מאוד חשובה לאימונים שלנו – ארוחה לפני האימון נותנת לנו את ה"דלק" לאימון, וארוחה אחרי האימון (רווייה בחלבונים) בונה לנו את השרירים ומסיימת את העבודה של האימון.

7) שינה מספקת!
לא משנה באיזו שעה ביום אתם מתאמנים, אם לא ישנתם מספיק בלילה זה הופך את כל הסיפור ליותר קשה. לא רק שזה יתן לכם יותר אנרגיה, זה גם יגרום לכם להיות מרוכזים יותר בזמן האימון ובכך לתת מעצמכם יותר! (ובכך להגיע לתוצאות מהר יותר). אז לכו לישון בשעה סבירה כל יום, ותראו איך היצר של להפסיק להתאמן נעלם כמו חלום רע…..

8) דמיינו את ה"אני" החדש!
אני יודע שיש לכם בראש את התמונה שלכם כפי שאתם רוצים להיות – במשקל הרצוי, בחיטוב הרצוי, ובכלל נראים כמו מיליון דולר! אל תאבדו את התמונה הזאת עד שהיא הופכת למציאות שתראו במראה מדי יום! יש לכם את מה שצריך כדי להיות ולהיראות בדיוק ככה! אני יודע את זה כי כבר ראיתי מספיק מתאמנים עוברים מהפכים כפי שהם בעצמם מעולם לא האמינו. אל תוותרו על הפוטנציאל שלכם!

והכי חשוב, תזכרו תמיד – מצליחנים לא מתייאשים, ומיואשים לא מצליחים!!!!

אני פה לכל שאלה או תהייה, תרגישו בנוח לשתף אותי בכל שעה – 054-9988040
שלכם ובשבילכם,
אביחי