שאלות נפוצות - כל מה שרציתם לשאול

הרשמו עכשיו

שאלות נפוצות - כל מה שרציתם לשאול

שאלות נפוצות

כלל האימונים שלנו מתקיימים בספורטק צפון בתל אביב (בכתובת רוקח 40), אנו נפגשים לפני כל אימון בצמוד לקיר הטיפוס, במידה ויש שינוי נקודתי במיקום האימון תצא על כך הודעה מסודרת.

אנו ממליצים מאוד להביא מזרון או מגבת גדולה בכדי לשכב עליה בזמן ביצוע חלק מהתרגילים וכמו כן לדאוג לבקבוק מים אישי.

כל שיעור ושיעור במערכת שלנו מתוכנן בקפידה בכדי שכל מתאמן יוכל להנות ממנו ולהשתתף בו ללא קשר לכושר הנוכחי שלו, אנו משקיעים זמן רב בתכנון האימונים בכדי שגם המתאמן המתקדם ביותר וגם מתאמן שהתחיל רק היום יוכלו שניהם להוציא מעצמם את המקסימום באופן בטוח ומהנה.

אין לנו חלוקה לקבוצות או הגבלה של מתאמנים מהגעה לאימונים, כל אחד מוזמן להירשם לכל אימון וצוות המאמנים שלנו יספק לו חווית כושר ייחודית ומקצועית בהתאם לרמתו שלו ובהתאם לתוכנית המקצועית ושיטת הבוטקאמפ.

במהלך חודשי החורף במידת האפשר אנו בוחרים לרוב להתאמן בספורטק כל עוד לא יורד גשם, במידה שיורד גשם חלק מהאימונים יעברו לסטודיו סגור בתוך העיר או למרכז החתירה בצמוד מסעדת ריברסייד, אנו מתחייבים כי נקיים את כל האימונים במערכת שלנו כל חודשי השנה וכי המנויים שלנו תמיד יקבלו את מלוא התמורה לכספם.

יש לנו מנוי חודשי לפי מספר האימונים החודשיים אשר מעניינים אתכם ובהתאם לצורך האישי שלכם החל מ-4 אימונים בחודש, ועד אימונים ללא הגבלה, כמו כן ישנה אפשרות של רכישת כרטיסיית ל-8, 16 או 24 אימונים בעלת תוקף של כחצי שנה (למחירים – לינק לדף המחירון).

כלל המנויים שלנו אינם כוללים התחייבות, ניתן לבטל את המנוי החודשי בהודעה עד ה-15 לחודש, לאחר הודעה בדבר ביטול המנוי יופסקו מיידית החיובים.

אנו לא מאמינים בדמי הרשמה או דמי ביטול, אנו מאמינים בלב שלם כי היושרה המקצועית שלנו והחוויה הייחודית אותה אנו מציעים תשאיר אתכם איתנו לאורך זמן ללא צורך בהתחייבות כספית.

ניתן להירשם טלפונית לאימון בודד בעלות של 60 שח לאימון בטלפון 054-3375536

אנו נשמח לראות את כלל חברי freefit\move אצלנו באימונים! שימו לב כי יש לתאם הגעה לאימון ראשון מראש ולהגיע בזמן ועם מזרון או מגבת.

כל אחד מהמנויים או מבעלי הכרטיסייה יקבל פרטי הרשמה והתחברות לאפליקציה שלנו, דרכה ניתן להתעדכן על האימונים ולהירשם אליהם. אנו פותחים את ההרשמה לאימונים כ-24 שעות מראש בכדי להבטיח כמה שיותר שמי שרשום לאימון אכן מתכוון להגיע אליו.

אנו מגבילים את מספר המשתתפים בשיעור ל-15 בלבד, במידה ואין מקום פנוי להשתתף באימון ניתן להירשם דרך האפליקציה לרשימת ההמתנה ובמידה ויתפנה מקום תיכנסו לשיעור באופן אוטומטי. מעבר לכך ניתן ליצור קשר עם עומר, מנהל הבוטקאמפ.

אתם תמיד מוזמנים לבטל את ההרשמה לאימון דרך האפליקציה וכך לאפשר למתאמנים אחרים לתפוס את מקומכם, כשעה לפני האימון אינכם יכולים עוד לבטל את הרשמתכם ויש להודיע לנו באופן עצמאי על אי הגעתכם בטלפון 054-3375536.

יש ליצור קשר עם עומר, המנהל המקצועי ולהודיע לו בדבר האיחור. באיחור של מעבר ל-15 דקות ייתכן כי לא תוכלו להשתתף עוד באימון.

בהודעה מראש ניתן להקפיא את המנוי ולקבל זיכוי בעבור תקפות ההקפאה בחיוב העוקב לאחר חזרתכם.

בתחום הספורטק ישנו מגרש חנייה נרחב אשר מספק חניה ללא עלות (כחול לבן אך ללא תשלום החל מ-18:00).

בפתיחת המנוי אנו נעשה הוראת קבע בכרטיס האשראי שלכם אשר תחייב את הכרטיס בכל סוף חודש בעבור החודש העוקב (בסוף ינואר בעבור פברואר וכך הלאה) באופן הזה המנוי אינו תופס מסגרת אשראי פרט לעלות של החודש הנוכחי בלבד.

אנו מציעים שלל פתרונות לעסקים החל מקיום שיעורים מיוחדים במתחם החברה או בשטח הספורטק, ניהול שותף של פעילות הכושר של החברה או מנויים בהנחה לעובדים החברה, לפרטים נוספים הינכם מוזמנים לקרוא על הפעילות העסקים שלנו (לינק לעמוד הרלוונטי) או לפנות ל-054-3375536.