קבוצת ריצה

לפרטים על קבוצת הריצה

ריצה זה קל .... נכון ?

 

כמה פעמים ניסיתם להציב לעצמכם מטרה, תכננתם איך תצאו לרוץ 3 פעמים בשבוע, חלמתם איך תוך כמה חודשים אתם תהיו כמה קילוגרמים פחות ותצאו לריצות 10 קילומטר כאילו זה כלום.

 

מלאים במוטיבציה שמתם בגדי ספורט נעלי ספורט התחלתם לרוץ, חשבתם שאתם מרגישים את זה, אתם עושים את זה, אתם בתהליך מדהים ! אבל אחרי 10 דקות וריצה אחת נגמר לכם האוויר ?

 

אז אם אין לכם מושג למה זה ככה, כולם מסביב רצים כאילו זה כלום, עוקפים אתכם מימין ומשמאל בזמן ומתוזמנים כמו מכונה משומנת ?

 

אם אתם רוצים להיות אלה שמעלים פוסטים ממרתון תל אביב ?

 

אם אתם אלה שרוצים כל ערב לעשות סטורי של קילומטרים והקלוריות מהשעון ?

 

אם אתם מלאים מוטיבציה להצליח ולעשות שינוי ?

 

אז סוד קטן (גדול !) של תעשיית הכושר, כל ספורט דורש הסתגלות ותכנון מקצועי נכון, ריצה במיוחד ! אפילו שהריצה נראת כמו הדבר הכי בסיסי שיש, כאשר אנו יוצאים לרוץ מבלי לתכנן נכון את העומסים, בלי שליטה בקצב ובלי מודעות ליכולות שלנו כיום ולקצב ההתקדמות הדרוש כדי להגיע למטרות שלנו, יגמר לנו האוויר

 

אבל יש חדשות טובות – יש לנו את הפתרון בשבילכם !

אצלינו בקבוצת הריצה של הבוטקאמפ ניתן לכם את הדרכה מקצועית ואת הכלים כדי להפוך חלום בלתי מושג, לתוכנית עבודה פרקטית וקלה למעקב עם ליווי מקצועי מצד צוות מאמני הבוטקאמפ ומצד מאמן ריצות בכיר ומנוסה אשר ילווה ויתכנן כל אימון וכל ריצה.

 

לעבודה בקבוצת הריצה של הבוטקאמפ ריצה מספר יתרונות קריטיים להצלחה :

 

ליווי מקצועי מצד מאמן ריצה מקצועי – קביעת קצב עבודה מתאים , התאמת האימון ויצירת תוכנית אימונים בכדי שלא "יגמר לכם האוויר"

 

מסגרת חברתית אמיתית – מסגרת חברתית הופכת כל אימון לכיף יותר, עצם העובדה שאנו לא לבד בתהליך אלא עם אחרים שנמצאים בדיוק באותו המצב כמונו עוזר לנו להתמודד כשקשה, זאת הדרך הטובה ביותר להתמיד גם בימים שאין מוטיבציה.

 

שלל יתרונות הבוטקאמפ – גישה לשיעורים משלימים לשיפור יכולות הריצה, אימונים פונקציונליים ושיעורי פילאטיס שיחזקו את גוף וימנעו פציעות.

בחור רץ

שאלות נפוצות

האימון בקבוצת הריצה מתאמים לכל רמה מהרץ המתחיל לרץ המתקדם, כמו בכל אימון אחר אחר בבוטקאמפ אנו מקשיעים מאמץ מקצועי רב בכדי לתכנן את האימונים כל שכל מתאמן יוכל לבצע את האימון ביחס לרמתו ויכולותיו. .

המתאמנים יוצאים מאותה הנקודה וכל אחד רץ בהתאם יכולותיו שלו כאשר רצים ריצות ארוכות ביחדיו המאמן יהיהי סמן קצב בסוף הקבוצה וילווה המתאמנים שצריכים ליווי אישי יותר. באימונים מעגליים אשר מתרחשים באזור אחד המאמן ישאר בנקודת ההתחלה ויפקח על המאמנים מנקודה זו.

כל אימון בקבוצת הריצה הוא כ60 דקות , מעבר לאימונים עם המאמן עצמו , כל מתאמן שירצה בכך יקבל גם תוכנית אימונים אישית לריצות נוספות וארוכות יותר.