פילאטיס בפארק

קבלו פרטים
על השיטה

פילאטיס בפארק

פילאטיס בפארק

אימון הפילאטיס, אשר שם דגש רב על שימוש בשרירי הליבה, שיפור היציבה וכמו כן על עבודת גמישות תוך ביצוע מגוון רחב של תרגילים הוא השילוב המושלם עם אימוני הפארק שלנו בבוטקאמפ. ביצוע פילאטיס מחוץ לסטודיו מציע יתרונות רבים כמו עלייה באנרגיה הכללית במהלך ואחרי האימון, שיפור מצב הרוח, הנאה מהאוויר במרחב הפתוח והפחתת חרדה ולחץ אשר נצברים בחיי היום יום, בעבודה ובבית.

 

השיעור אינו מצריך ידע או ניסיון קודם בפילאטיס ומשלב בתוכו טכניקות מעולם פילאטיס המזרן אך כמו כן גם תרגילי ליבה עצימים יותר שמגיעים מעולם האימון הגופני, ותרגילי גמישות שלקוחים מעולם היוגה, והוא משתלב באופן מושלם הן בפני עצמו והן כאימון משלים ומונע פציעות לשגרת אימונים בבוטקאמפ ומחוץ לבוטקאמפ.

 

אנו משקיעים עבודה מקצועית רבה בכדי להפוך את האימון לנגיש ובטוח ביותר, כאשר מטרת האימון היא שילובו בתוך רוטינת האימון הקבועה של קהל המתאמנים שלנו באופן נוח ופשוט ובהתאם לכך את כלל התרגילים במהלך האימון ניתן להתאים בעזרת צוות ההדרכה שלנו כך שיתאימו ליכולותיכן האישיות באופן האידיאלי ביותר.

 

לסיכום, לתרגול פילאטיס בפארק יתרונות רבים אשר מאפשרים לו להיות מהנה ואפקטיבי כמעט לכל מתאמן בין אם כחלק קטן משגרת אימון רחבה יותר או כעיקר שיגרת האימון שלכם כאשר התרגול מאפשר לחוות כושר באופן שלם ולשפר את הבריאות הפיזית והנפשית באותו הזמן !

בחורה עושה מתיחוות עם אביזר של פילאטיס

שאלות נפוצות

באופן כללי לכל אימון  גופני בפארק   יתרונות רבים לעומת אימון רגיל זהה במכון הכושר או סטודיו ,  באופן ספציפי לאימון פילאטיס המרחב הפתוח מציע אווירה ייחודית אשר יכולה מאוד להטיב עם האימון על ידי הרגעה של הגוף ופריקת עומסים. בנוסף לכך אנו לא שוללים אפשרות של אימון גופני איתנו בשילוב עם אימון פילאטיס בסטודיו אך היות ואנו מציעים את האימון ללא תוספת תשלום, משתלם לכם יותר להתאמן איתנו !

אנו משקיעים מאמץ רב בכדי לתכנן את כלל מערכת האימונים שלנו כך שתתאים לכל רמה, בהתאם לכך כל אימון מתאים הן למתאמנים וותיקים ומתחילים כאחד , זכרו שכל אימון אצלינו מועבר על ידי מדריך מומחה לתחומו וקבוצות קטנות כך שתקבלו יחחס אישי ושאנו כצות הדרכה נוכל לעזור לכם לבצע את ההתאמות הנכונות בשבילכם.