מה זה אימון משולב ?

קבלו פרטים
על השיטה

מה זה אימון משולב?

אימון משולב

נתחיל מהשורה התחתונה, האימון המשולב הוא האימון ששורף את כמות הקלוריות הגדולה ביותר !

 

כפי שבטח יכולתם כבר לנחש משמו של האימון , האימון המשולב כולל עבודה על מרכיבי כוח אך גם על מרכיבים אירובים ואנ אירוביים במקביל, כלומר באופן משולב.

 

השילוב מאפשר לנו במהלך האימון לתת למערכת אחת לנוח בזמן שאחרת עובדת וכך להוציא את המקסימום מכל שניה ושניה באימון, לכן שריפת הקלוריות המוגברת.

 

שילוב של תרגילי כוח ותרגילים אנ-אירוביים מאפשר לנו להוריד ולהעלות דופק פעמים רבות במהלך האימון וכך להשפיע לטובה על המערכת האירובית והאנ-אירובית באופן שמוביל לשריפת פחמימות רבה יותר במהלך האימון ושריפת שומנים מוגברת אחריו, כלומר אפקט after burn.

 

מכיוון שהאימון המשולב כולל עבודה על כל השרירים וכמו כן על כלל המערכות, אנו כמתאמנים מקבלים אפקט בריאותי משמעותי ביותר ונוכל לראות שיפור ניכר ביכולות ומדדים שלנו תוך זמן קצר וללא צורך בזמני אימון ארוכים מ50 עד 60 דקות.

 

חשוב לצין כי לאור שילוב מרכבי כושר רבים, תכניקות עבודה שונות וכמובן גם המאמץ הרב במהלך האימון , האימון המשולב יכול להיות קשה ומסובך ולכן תכנון מקצועי נכון של האימון המשולב הוא הכרחי ביותר.

 

תכון מקצועי מוקדם ונכון מאפשר לנו, הצוות המקצועי, להתאים כל תרגיל ותרגיל לכל אחד מהמתאמנים שלנו כמו חליפה, כל אחד מבצע לפי העומס שנכון לו וכך אנו יכולים להתמיד לאורך חודשים ואפילו שנים מבלי להסתכן בפציעות בטווח הקצר או הארוך מצד אחד , אך גם להשקיע מאמץ מירבי בכל אימון ואימון מהצד השני.

 

מחכים לכם בפארק לאימונים , צוות הבוטקאמפ.

 

שאלות ותשובות נפוצות

האימון עצמו הוא רק מרכיב אחד מתוך מכלול המרכים הקשורים לירידה במשקל כאשר התזונה היא המרכיב העיקרי, אך כאשר אנו מבצעים אימונים עצימים יותר אשר שורפים כמות קלוריות גדולה יותר , כך גם תתאפשר לנו גמישות רבה יותר עם התזונה שלנו מבלי לפגוע בתהליך הירידה במשקל , ולכן האימון המשולב אשר שורף כמות קלוריות גדולה ביותר הוא אפקטיבי ביותר

אנו משקיעים מאמץ מקצועי רב כדי שכל מתאמן יוכל לבצע כל אימון עם ההתאמות המקצועיות האישית שלו, להיפך , האימון המשולב יספק למתאמנים מתחילם קצב אימון מגוון ומנוחות יזומות למערכות השונות כך שלא תרגישו עומס ספציפי על קבוצת שריר אחת או מרכיב כושר ספציפי כמו כוח או כושר אירובי.