גלו את החוויה.
הבוטקאמפ.

קבלו פרטים
על השיטה

גלו את החוויה.
הבוטקאמפ.

אודות מהפכת הבוטקאמפ

לפני מעל לעשור התחלנו מסע יחד המתאמנים שלנו ואנו כצוות מקצועי , החלטנו להביא לישראל את אימון הבוטקאמפ ולספק לקהל המתאמנים בתל אביב חוית כושר חדשה באוויר הפתוח אך מבלי שהוא יצטרך לוותר על הנוחות של מערכת שיעורים רחבה, שירות אדיב וזמין וכמובן הדרכה מקצועית מהרמה הגבוהה ביותר.

 

אימון הבוטקאמפ, אימון פונקציונלי שפותח במקור לאימון יחידות הצבא האמריקאי בבסיס ובשטח, הגיע במהרה גם למגזר הפרטי מכיוון שהאימון מציע עבודה אפקטיבית על שלל מרכיבים שונים של הכושר הגופני שלנו וביניהם כוח, סיבולת, קואורדינציה וכמובן הכושר האירובי ומערכות לב-ריאה.

 

שיטת הבוטקאמפ, אשר כוללת בנוסף לאופי האימון הדינאמי גם את העבודה הקבוצתית, הליווי הצמוד מהמאמן וכמובן את המרחב הפתוח שבו אנו מקיימים את האימון, מאפשרת לנו להציע את האימון האפקטיבי ביותר לקהל המתאמנים וכך להביא תוך זמן קצר לשיפור מורגש בביצועיו של המתאמן, במדדיו הבריאותיים , ביכולותיו הספורטיביות וכמובן לכדי שינוי במשקל ובמראה שלו.

 

האימון כולל עבודה עצמית מותאמת ליכולות האישית. למרות מסגרת האימון הקבוצתי, שיטת הבוטקאמפ מאפשרת לנו לספק את החווית הכושר המקצועית, הבטוחה והאפקטיבית ביותר לכל מתאמן ומתאמן בקבוצה בעזרת התאמות נקודתיות ואישיות. כלומר השיטה מתאימה לכל מתאמן בין אם הוא התחיל להתאמן השבוע או שהוא מתאמן מתקדם ביותר שאיתנו כבר שנים.

 

בנוסף לכך, כל אימון ואימון הוא שונה. השיטה מתווה את הדרך אך בכל אימון יהיה דגש על מרכיבים אחרים, תרגילים שונים ושימוש באביזרים שונים כך שתוכלו להתאמן איתנו מידי יום מבלי להרגיש שהאימון חוזר על עצמו למשך שבועות ואפילו חודשים.

לסיכום, אם אתם מחפשים מערכת אשר תאפשר לכם להוציא מעצמכם את הטוב ביותר, תוך קבלת יחס אישי באווירה שאין שני לה ובאיכות מקצועית מהרמה הגבוהה ביותר, אנו בטוחים כי מקומכם איתנו.

מנהל הבוטקאמפ

אני עומר גבריאל,
מאמן כושר מעל ל-8 שנים, בוגר הכשרה לאימון מתקדם והבעלים והמנהל המקצועי של הבוטקאמפ.
מאז ומתמיד הייתי ספורטיבי, הייתי הילד שפעיל כל היום בבית ספר ולא יכול לשבת, הייתי הנער שמשחק כדורסל באופן מקצועי, הולך שלוש פעמים בשבוע לחדר כושר וכל ספורט נוסף בזמן הפנוי אבל (וזה אבל גדול) התברר לי בדיעבד שבתקופה הזאת גם נפצעתי וסחבתי איתי פציעה קשה.


במהלך השירות הצבאי התבררה חומרת הפציעה, נאלצתי לעבור שני ניתוחים ברגליים ולעשות שיקום של מעל לשנתיים.
לאור הפציעה איבדתי לחלוטין את הכושר שנכנסתי אליו בתור ספורטאי, ומעל הכל הרגשתי שאין לי עוד שליטה על הגוף שלי. אם בעבר הרגשתי שאני יכול לעשות הכל, כעת הרגשתי "תקוע" בתוך הגוף של עצמי.


עברתי תהליך שיקום מדהים! למדתי את כלל עולם הפעילות הגופנית, פיתחתי יכולות שלא היו לי לפני הפציעה, נכנסתי מחדש לכושר אפילו טוב יותר ומעל הכל הבנתי שאני רוצה לאמן אחרים ולעזור להם להשיג שליטה על הגוף שלהם, על המשקל ועל ההרגלים שלהם.


במהלך הכשרתי כמאמן כושר אישי וקבוצתי ובמהלך הכשרת אימון פונקציולי מתקדם, למדתי כיצד לעבוד עם קהלים שונים, עם ציוד מגוון ולמדתי כדי לבצע תרגילים שונים באופן בריא, בטיחותי ומעל הכל כיצד לחבר הכל יחדיו לכדי תוכנית אימון עם מטרה אחת – להביא את המתאמנים שלי להיות הגירסה הכי טובה של עצמם.


במהלך כל אימון ואימון, אני והצוות שלי ניקח אתכם שלב אחרי שלב, צעד אחרי צעד ותרגיל אחרי תרגיל בפיתוח אורח חיים בריא ופעיל. ההחלטה לקיים את האימונים בספורטק היא אינה הכרח, אלא חלק מהמטרה! בחרנו לקיים את האימונים באוויר הפתוח, ללא מראות, ללא קירות וללא ריח הזיעה של מתאמנים אחרים או שיפוט מצידם.

 

האווירה הייחודית אצלנו באימונים התבררה כממכרת לנו המאמנים וחשוב מכך, לכם קהל המתאמנים. ביחד שמנו מטרה עזור לכם המתאמנים לנהל אורח חיים בריא ופעיל תוך התמדה באימונים בקלות וללא צורך בשינוי מהותי באורח החיים שלכם.


אצלנו תגלו מגוון ענק של שעות ושיעורים וכמו כן שימוש בציוד במטרה לתפור במדויק את האימון ליכולותיכם וכך ליצור התקדמות תמידית ללא תלות בכושר הגופני הנוכחי שלכם.


בנוסף לכך תגלו שאצלנו יש אימונים מידי יום ואינכם מוגבלים לימי אימון ספציפיים שנוחים למתאמנים אחרים או למאמן בגינה השכונתית והכל תוך כדי שמירה על כל עקרונות האימון הגופני ועל הסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר.


זה לא סתם אימון בפארק, זה איכות של מעל ל-10 שנות פעילות וניסיון, וקוראים לזה bootcamp tlv.

פורטרט של עומר גבריאל בפארק